Co se chystá?

V danou chvíli nemáme žádné plánované akce.

Co už proběhlo?

16 Listopad 2022
Workshop

Ultrasonografický Workshop II.

Dne 16. 11. 2022 se v Hotelu Golf v Praze pod záštitou PROMEDICA INSTITUT s.r.o. ve spolupráci s Krajskou nemocnicí Liberec, po prvním dubnovém dílu, uskutečnil druhý díl našeho semináře s názvem Ultrasonografický workshop II.

detail akce
28 Duben 2022
Workshop

Ultrasonografický Workshop I.

Dne 28. 4. 2022 se v Hotelu Golf v Praze uskutečnil, pod záštitou PROMEDICA INSTITUT s.r.o. ve spolupráci s Krajskou nemocnicí Liberec, první díl našeho dvoudílného semináře s názvem Ultrasonografický workshop I. Ultrasonografický workshop je koncipován jako dvoudílná akce, kdy druhá, navazující část, se bude konat na podzim tohoto roku.

detail akce
11 Duben 2022
Workshop

Možnosti ultrasonografie v současné chirurgii

Ve dnech 11. a 12. dubna 2022 jsme ve spolupráci s I. chirurgickou klinikou – hrudní, břišní a úrazové chirurgie VFN Praha pořádali kurz s názvem Možnosti ultrasonografie v současné chirurgii. Byly zde prezentovány principy ultrazvukového vyšetření včetně technických informací, dále specifické vyšetřovací postupy pro jednotlivé chirurgické oblasti.

detail akce
27 Říjen 2021
Workshop

Workshop s tématem Ultrasonografická Elastografie III

Dne 27. října 2021 se v Hotelu Golf v Praze uskutečnil třetí ročník semináře s tématem Ultrasonografické elastografie. Stejně jako v minulých dvou letech probíhal workshop i tentokrát pod záštitou PROMEDICA INSTITUT s.r.o. ve spolupráci s Klinickým centrem ISCARE.

detail akce
01 Červenec 2020
Workshop

Workshop Léčba ran

První červencový týden zorganizoval PROMEDICA INSTITUT s.r.o. pro divizi Léčba ran společnosti PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. v příjemném prostředí rekonstruovaného hotelu Obzor v Peci pod Sněžkou odborný workshop s velmi širokým tématem léčby ran.

detail akce

Přihlásit se

ČLK ID (evidenční čísla) lékařů naleznete zde.
Pokud nemáte ID přiděleno, vepište do řádku „XX“

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně

Vyčkejte na potvrzovací email, který jsme odeslali na vaší adresu.