13. května 2016 | 10:00

Konference: Diabetologie – Pozdní komplikace diabetu

Konference hotel Barceló Praha Five

[lgc_column grid=”50″ tablet_grid=”50″ mobile_grid=”100″ last=”false”]

Poprvé v pětadvacetileté historii existence PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. uspořádala PPG prostřednictvím divize Diabetologie ve spolupráci s nově vzniklým PROMEDICA INSTITUTEM konferenci pro zdravotníky, konkrétně pro sestry z diabetologických ordinací. Konference se konala 13. – 14. 5. 2016 v hotelu Barceló Praha Five.

Konferenci Diabetologie – Pozdní komplikace diabetu – ledviny odborně zastřešila Česká asociace sester, sekce diabetologická pod vedením Bc. Vladimíry Havlové.
Po oba dva dny probíhal zajímavý program. Pátek byl vyplněn odbornými přednáškami, které si připravili přednášející z řad lékařů a zdravotních sester a sobotní dopoledne bylo rezervováno pro zajímavé workshopy.

[/lgc_column]

[lgc_column grid=”50″ tablet_grid=”50″ mobile_grid=”100″ last=”true”]

Konference se zúčastnilo celkem 45 sester z celé České republiky, které měly možnost vyslechnout si celou řadu nových informací a zároveň si vyměnit zkušenosti z jednotlivých ambulancí.
Důkazem úspěchu konference byla jen slova chvály jak na odborný program, tak na celkovou organizaci.

Věříme, že tato dobře provedená akce je příslibem dalších možných budoucích akcí PROMEDICA INSTITUTU nejen pro všechny ostatní divize PPG.

[/lgc_column]