Co se chystá?

27.10.2021
Workshop

Workshop s tématem Ultrasonografická Elastografie III

Hotel Golf, Praha

Workshop se bude konat 27. 10. 2021 v Hotelu Golf v Praze od 8:30 do 17:00 hodin.

12.11.2021
Konference

Normy v dezinfekci

Praha

Vzhledem k současné situaci jsme se rozhodli konání akce přesunout na rok 2021. Děkujeme za pochopení.

Co už proběhlo?

01 Červenec 2020
Workshop

Workshop Léčba ran

První červencový týden zorganizoval PROMEDICA INSTITUT s.r.o. pro divizi Léčba ran společnosti PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. v příjemném prostředí rekonstruovaného hotelu Obzor v Peci pod Sněžkou odborný workshop s velmi širokým tématem léčby ran.

detail akce
21 Listopad 2019
Seminář

Péče přináší výsledky

Dne 21. listopadu 2019 uspořádal PROMEDICA INSTITUT s.r.o. ve spolupráci s divizí Spotřební zdravotnický materiál společnosti PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s., v Hotelu D1 III. ročník semináře wellbeing pro zdravotníky – Péče přináší výsledky s tématy: mezilidské vztahy a „vědomé jídlo“.

detail akce
09 Říjen 2019
Workshop

Workshop s tématem Ultrasonografická Elastografie II

Dne 9. října 2019 PROMEDICA INSTITUT s.r.o. ve spolupráci s Klinickým centrem ISCARE upořádali pro divizi Zdravotnických technologií společnosti PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s., v Hotelu Golf v Praze, druhý běh I. ročníku semináře, který se zabýval tématem ultrasonografická elastografie.

detail akce
17 Duben 2019
Seminář

Modřanské odpoledne

Při příležitosti otevření nových ambulancí ORL kliniky FortMedica byl uspořádán odborný seminář ve spolupráci společností FortMedica, PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s., divize ORL a PROMEDICA INSTITUT s.r.o.

detail akce
29 Březen 2019
Seminář

Prevence a léčba dekubitů. Léčivá moc materiálů vlhké terapie

Poslední březnový pátek zorganizoval PROMEDICA INSTITUT s.r.o. ve spolupráci s Úrazovou nemocnicí v Brně a divizí Léčba ran společnosti Promedica v příjemném prostředí nového hotelu D1 v Ostrovačicích odborný seminář s tématem Prevence a léčba dekubitů, léčivá moc vlhké terapie. Program přednášek byl postaven především na pacientských kazuistikách a léčivých účincích nových materiálů.

detail akce

Přihlásit se

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně

Vyčkejte na potvrzovací email, který jsme odeslali na vaší adresu.