Co se chystá?

21.11.2019
Seminář

Péče přináší výsledky

Hotel D1 Ostrovačice

Po velmi úspěšné sérii seminářů a workshopů z oblasti well-being pro zdravotní sestry napříč všemi obory a pozicemi připravujeme na letošní podzim další setkání zdravotnic. Tentokrát se bude věnovat především motivaci k sebeaktivizaci a vlivu sebeaktivizace na okolí.

Co už proběhlo?

09 Říjen 2019
Workshop

Workshop s tématem Ultrasonografická Elastografie II

Dne 9. října 2019 PROMEDICA INSTITUT s.r.o. ve spolupráci s Klinickým centrem ISCARE upořádali pro divizi Zdravotnických technologií společnosti PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s., v Hotelu Golf v Praze, druhý běh I. ročníku semináře, který se zabýval tématem ultrasonografická elastografie.

detail akce
17 Duben 2019
Seminář

Modřanské odpoledne

Při příležitosti otevření nových ambulancí ORL kliniky FortMedica byl uspořádán odborný seminář ve spolupráci společností FortMedica, PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s., divize ORL a PROMEDICA INSTITUT s.r.o.

detail akce
29 Březen 2019
Seminář

Prevence a léčba dekubitů. Léčivá moc materiálů vlhké terapie

Poslední březnový pátek zorganizoval PROMEDICA INSTITUT s.r.o. ve spolupráci s Úrazovou nemocnicí v Brně a divizí Léčba ran společnosti Promedica v příjemném prostředí nového hotelu D1 v Ostrovačicích odborný seminář s tématem Prevence a léčba dekubitů, léčivá moc vlhké terapie. Program přednášek byl postaven především na pacientských kazuistikách a léčivých účincích nových materiálů.

detail akce
25 Říjen 2018
Workshop

Well-being pro zdravotníky

V pražském hotelu Golf Prague se 25. října uskutečnilo 2. setkání vrchních sester a zdravotníků z různých nemocnic a oddělení z celé České republiky.

detail akce

Přihlásit se

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně

Vyčkejte na potvrzovací email, který jsme odeslali na vaší adresu.